Strona WWW

Statut PZŁ

Szanowni Koledzy!
Statut Polskiego Związku Łowieckiego to szerokie opracowanie obejmujące i regulujące wszystkie zagadnienia dot. funkcjonowania Zrzeszenia, jakim jest Polski Zwiazek Łowiecki, zadań, jakie zwiazek nasz realizuje, określa status członków Zrzeszenia i kół łowieckich. Precyzuje również zasady działania i kompetencje organów kół łowieckich i szereg innych zagadnień. Statut, to obok "Regulaminu polowań" obowiązkowa lektura, której treść winna być znana każdemu myśliwemu. 
Satut PZŁ zawiera ponad 60 stron. Dlatego też z uwagi na ograniczenia pojemności tej strony poniżel wskazano link znajdujący się na portalu - stronie Polskiego Związku Łowieckiego, gdzie Statut jest dostępny:
www.pzlow.pl/palio/html.run

Aktualności

VIII INAUGURACYJNE ZBIOROWE POLOWANIE NA KACZKI
WĘGORZEWSKICH KÓŁ ŁOWIECKICH
13 SIERPIEŃ 2016 R.
Wszystkim, którzy organizowali, uczestniczyli lub w inny sposób przyczynili się do tegorocznego, XI Regionalnego Festiwalu Kultury Łowieckiej w Węgorzewie,
serdecznie podziękowania

składają
Organizatorzy Festiwalu
Jedenasta edycja węgorzewskiego Regionalnego Festiwalu Kultury Łowieckiej w sobotnie popołudnie (2 lipca) na placu Wolności w Węgorzewie zgromadziła miłośników myśliwskich tradycji, leśnictwa, ekologii. W bogatym programie imprezy, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były i koncerty, i pokazy − sokolniczy, psów myśliwskich, był kiermasz pełen rękodzieła i regionalnych wyrobów najlepszej jakości (miody, sery, wędliny, pieczywo) oraz liczne konkursy.

zobacz archiwum »