Strona WWW

Statut PZŁ

Szanowni Koledzy!
Statut Polskiego Związku Łowieckiego to szerokie opracowanie obejmujące i regulujące wszystkie zagadnienia dot. funkcjonowania Zrzeszenia, jakim jest Polski Zwiazek Łowiecki, zadań, jakie zwiazek nasz realizuje, określa status członków Zrzeszenia i kół łowieckich. Precyzuje również zasady działania i kompetencje organów kół łowieckich i szereg innych zagadnień. Statut, to obok "Regulaminu polowań" obowiązkowa lektura, której treść winna być znana każdemu myśliwemu. 
Satut PZŁ zawiera ponad 60 stron. Dlatego też z uwagi na ograniczenia pojemności tej strony poniżel wskazano link znajdujący się na portalu - stronie Polskiego Związku Łowieckiego, gdzie Statut jest dostępny:
www.pzlow.pl/palio/html.run

Aktualności

To już tradycja, że jesienią, myśliwi – członkowie Zarządów, poczty sztandarowe Kół Łowieckich suwalskiego okręgu PZŁ wspólnie obchodzą swoje święto – Św. Huberta. Tym razem – zresztą po raz pierwszy – Hubertus Okręgowy odbędzie się w Węgorzewie.
Msza Święta rozpocznie się o godz. 11:00 w Kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Węgorzewie (ul. Zamkowa 16), do udziału w której serdecznie ZAPRASZAMY!
Po mszy...


Zarząd Koła zawiadamia, że INAUGURACYJNE polowanie zbiorowe zapolanowane na dzień 30 października br. nie odbędzie się!!! Sezon zainaugurowany zostanie tydzień później, polowaniem zbiorowym w dniu 6 listopada 2016 r. Za zmiany przepraszamy!

Zarząd K.Ł. "Mazury"
w Węgorzewie
W dniu 8 października 2016r. w Wejsunach odbyły się Regionalne Konkursy Posokowców, Tropowców i Dzikarzy. Dyplom I stopnia (z lokatą 4/9 i 123 pkt) otrzymał gończy polski Kol. Adama Kamińskiego. Gratulujemy! Pełna lista wyników na stronie internetowej Zarządu Okręgowego PZŁ w Suwałkach.

zobacz archiwum »