Strona WWW

Statut PZŁ

Szanowni Koledzy!
Statut Polskiego Związku Łowieckiego to szerokie opracowanie obejmujące i regulujące wszystkie zagadnienia dot. funkcjonowania Zrzeszenia, jakim jest Polski Zwiazek Łowiecki, zadań, jakie zwiazek nasz realizuje, określa status członków Zrzeszenia i kół łowieckich. Precyzuje również zasady działania i kompetencje organów kół łowieckich i szereg innych zagadnień. Statut, to obok "Regulaminu polowań" obowiązkowa lektura, której treść winna być znana każdemu myśliwemu. 
Satut PZŁ zawiera ponad 60 stron. Dlatego też z uwagi na ograniczenia pojemności tej strony poniżel wskazano link znajdujący się na portalu - stronie Polskiego Związku Łowieckiego, gdzie Statut jest dostępny:
www.pzlow.pl/palio/html.run

Aktualności

Galeria naszego Koła powiększyła się o kolejny folder. Tym razem to tegoroczna "Noc Świętojańska". Aby szybko dotrzeć do zdjęć wystarczy kliknąć tutaj.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i twórczości ludowej do Węgorzewa na 37 Międzynarodowy Jarmark Folkloru, który odbędzie się w dniach 2-3 sierpnia 2014 r.

"Łosie ocalone", "Łosie bezpieczne", "Odstrzał łosi nie ma uzasadnienia". Tego typu tytuły pojawiły się właśnie w mediach w związku z informacją o dalszym moratorium na odstrzał łosi...

zobacz archiwum »