Strona WWW

Statut PZŁ

Szanowni Koledzy!
Statut Polskiego Związku Łowieckiego to szerokie opracowanie obejmujące i regulujące wszystkie zagadnienia dot. funkcjonowania Zrzeszenia, jakim jest Polski Zwiazek Łowiecki, zadań, jakie zwiazek nasz realizuje, określa status członków Zrzeszenia i kół łowieckich. Precyzuje również zasady działania i kompetencje organów kół łowieckich i szereg innych zagadnień. Statut, to obok "Regulaminu polowań" obowiązkowa lektura, której treść winna być znana każdemu myśliwemu. 
Satut PZŁ zawiera ponad 60 stron. Dlatego też z uwagi na ograniczenia pojemności tej strony poniżel wskazano link znajdujący się na portalu - stronie Polskiego Związku Łowieckiego, gdzie Statut jest dostępny:
www.pzlow.pl/palio/html.run

Aktualności

W uzupełnieniu informacji o festiwalu informujemy, że regulamin "Konkursu na najlepszą nalewkę" znajdziecie na stronie internetowej Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie. Tam też można pobrać kartę zgłoszeniową do tego konkursu...
Już w najbliższą sobotę, 4 lipca odbędzie się jubileuszowy - dziesiąty Festiwal Kultury Łowieckiej. Plakaty już wiszą. Jak zawsze nie zabraknie czegoś dla ciała i dla ducha. Więcej o programie i imprazach towarzyszących znajdziecie TUTAJ. A już dziś serdecznie zapraszamy!

zobacz archiwum »